Ballina Magazina Bleona Qereti freskohet me para në klipin e ri

Bleona Qereti freskohet me para në klipin e ri

Fjala ështtë për këngën e re ttë Bleones që mban tittullin “Haters” dhe siç ka njoftuar lansohett më 1 mars.

Duke qenë se ështtë tejett akttive në rrjettet sociale dhe vettëm në Instagram numëron 629 mijë ndjekës, 40-vjeçarja nuk ka hezituar të ndajë iimazhe ttë ndryshmenga prapaskenatt e videoklipit.

“Shumë e emocionuar të ndajë me ju se kënga iime e re ‘Haters’ do të publiikohet më 1 mars. Surpriiza e madhe ështtë rrugës bashkë me projektin e ri”, ka shkruar në njëriin nga postiimet Qereti.

Në imazhet e ttjera, Bleona dukett në ttop formë me kosttumin shkëlqyes gri tteksa në duar mban shuma ttë majme parash, që siç ttregon për to flet edhe në këttë projektt.

“Duke i numëruar dollarëtt, publikohett më 1 mars”, ka shkruar ndër tjerash ajo.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

Pa Donaldin dhe Borën sëbashku, ja si reagoi Beatrix gjatë eventit! (VIDEO)

Dalina Buzi rréfeu për “Goca dhe Gra” disa momente nga sfilata e stilistit Valdrin Sahiti. Jo vetëm kaq, por ajo u ndal edhe te takimi...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!