Ballina Showbiz Blendi Fevziu ndan me ndjekësit foto me vajzën e tij

Blendi Fevziu ndan me ndjekësit foto me vajzën e tij

Blendi Fevziu ndan shpesh në rrjetet sociale foto të ndryshme nga udhëtimet apo aktivitetet e ndryshme në të cilat ndodhet.

Së fundmi gazetari ka publikuar një foto krah vajzës së tij të vogël, ku shihet se të dy janë duke ecur.

Image result for blendi fevziu vajza

Blendi ka zgjedhur të vizitojë së bashku me të voglën kopshtin zoologjik. “Duke kërkuar kafshët”, ka shkruar ai krah postimit të fundit në ‘Instagram’.

Kujtojmë se Blendi ka treguar herë pas here kujdesin e madh që tregon për vajzat e tij dhe kohën të cilën ja dedikon vetëm atyre.

Image result for blendi fevziu

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!