Blendi Fevziu ndan shpesh në rrjetet sociale foto të ndryshme nga udhëtimet apo aktivitetet e ndryshme në të cilat ndodhet.

Së fundmi gazetari ka publikuar një foto krah vajzës së tij të vogël, ku shihet se të dy janë duke ecur.

Image result for blendi fevziu vajza

Blendi ka zgjedhur të vizitojë së bashku me të voglën kopshtin zoologjik. “Duke kërkuar kafshët”, ka shkruar ai krah postimit të fundit në ‘Instagram’.

Kujtojmë se Blendi ka treguar herë pas here kujdesin e madh që tregon për vajzat e tij dhe kohën të cilën ja dedikon vetëm atyre.

Image result for blendi fevziu

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!