Ballina Showbiz 'Bëmë mama të të ngjaj'! Renee një kopje e Norës

‘Bëmë mama të të ngjaj’! Renee një kopje e Norës

Këngëtarja kosovare Nora Istrefi në maj të vitit 2015 solli në jetë vajzën e saj, Renee.

Tashmë vogëlushja është 5 vjeç dhe mund të themi se është një kopje e nënës së saj.

Image result for nora istrefi renee

Së fundmi këngëtarja ka publikuar në Instastory një video me Renee, ku dy vajzat shfaqen me të njëjtin ‘look’ teksa filmojnë veten para pasqyrës. Modeli i njëjtë i flokëve dhe buzët e kuqe e bëjnë të voglën fiks si e ëma.

Kujtojmë se Nora Istrefi dhe Robert Berisha i dhanë fund marrëdhënies së tyre disavjeçare, por kjo nuk i pengon që të jenë të dy afër vajzës së tyre sa herë ajo ka nevojë për ta.

Image result for nora istrefi

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!