Këngëtarja kosovare Nora Istrefi në maj të vitit 2015 solli në jetë vajzën e saj, Renee.

Tashmë vogëlushja është 5 vjeç dhe mund të themi se është një kopje e nënës së saj.

Image result for nora istrefi renee

Së fundmi këngëtarja ka publikuar në Instastory një video me Renee, ku dy vajzat shfaqen me të njëjtin ‘look’ teksa filmojnë veten para pasqyrës. Modeli i njëjtë i flokëve dhe buzët e kuqe e bëjnë të voglën fiks si e ëma.

Kujtojmë se Nora Istrefi dhe Robert Berisha i dhanë fund marrëdhënies së tyre disavjeçare, por kjo nuk i pengon që të jenë të dy afër vajzës së tyre sa herë ajo ka nevojë për ta.

Image result for nora istrefi

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!