Ballina Magazina Beatrix dhe Anxhelina e ‘djegin‘ në ditëlindjen luksoze të Neymar

Beatrix dhe Anxhelina e ‘djegin‘ në ditëlindjen luksoze të Neymar

Futbollisti Neymar më datën 5 shkurt mbush 28 vjeç, e megjithatë festimet për ditëlindjen i ka filluar që disa ditë më parë. Ditën e djeshme ai kishte organizuar një festë të madhe, në një lokal afër kullës Eiffel dhe për të gjithë të ftuarit kishte vendosur një kod veshje.

Për të shkuar në festën e Neymarit, të gjithë duhet të visheshin me të bardha. Kjo gjë ishte respektuar nga të gjithë përfshirë dhe dy kushërirat bukuroshe shqiptare Beatrix Ramosaj dhe Anxhelina Hadergjonaj të cilat nuk nguruan të publikonin në Instastory momente nga festa.

Vajzat ishin të ftuara speciale në ditëlindjen e yllit të futbollit. Kujtojmë se ato janë shoqëruar dhe herë të tjera me Neymar dhe mesa duket janë miq të mirë. /revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!