Në dhjetor të vitit që lamë pas reperi Mc Kresha dhe partnerja e tij Erzina kurorëzuan dashurinë e tyre me një dasëm madhështore dhe shumë të ftuar. Disa ditë më vonë ata konfirmuan lajmin e bukur se do të bëhen prindër për herë të parë. Erzina tani është në muajin e gjashtë të shtatzënisë dhe për herë të parë ka treguar barkun e rrumbullakosur më anë të një foto në Instastory, të ruajtur nga “Xing.al”.

“Krijimi i familjes është një cikël që secili prej nesh e pret. Fatkeqsisht unë e kam shtyrë goxha, e mira është sa më herët, për të dhënë shembull”, është shprehur Mc Kresha më herët. Çifti nuk e ka zbuluar gjininë e bebit, por me siguri do ta bëjnë në ditën në vazhdim.

By Juda-al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!