Ballina Magazina Bashkëshortja e Mc Kreshës në pritje të ëmbël, tregon barkun për herë...

Bashkëshortja e Mc Kreshës në pritje të ëmbël, tregon barkun për herë të parë

Në dhjetor të vitit që lamë pas reperi Mc Kresha dhe partnerja e tij Erzina kurorëzuan dashurinë e tyre me një dasëm madhështore dhe shumë të ftuar. Disa ditë më vonë ata konfirmuan lajmin e bukur se do të bëhen prindër për herë të parë. Erzina tani është në muajin e gjashtë të shtatzënisë dhe për herë të parë ka treguar barkun e rrumbullakosur më anë të një foto në Instastory, të ruajtur nga “Xing.al”.

“Krijimi i familjes është një cikël që secili prej nesh e pret. Fatkeqsisht unë e kam shtyrë goxha, e mira është sa më herët, për të dhënë shembull”, është shprehur Mc Kresha më herët. Çifti nuk e ka zbuluar gjininë e bebit, por me siguri do ta bëjnë në ditën në vazhdim.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!