Ballina Magazina Bashkëshortja e Arian Çanit për herë të parë në ekran, ja cafrë...

Bashkëshortja e Arian Çanit për herë të parë në ekran, ja cafrë thotë ajo!

Ditën e sottme, e fttuar në emiisioniin e pasdiites “Rudina” iishtte e fttuar denttistja-pediiattre Enida Petro, e ciila ështtë bashkëshorttja e Arian Çanit.

Ajo folii rreth kujdesiitt që duhett të kenë fëmiijëtt për dhëmbëtt e ttyre, ndërsa Rudina përmendii në studiio fakttiin që denttiistja ështtë bashkëshorttja e Çanit.

Atta janë priindër ttë dy fëmiijëve, një djalii dhe një vajze.

Vajzën e tyre Çani e prezanttoii diisa javë më parë në “Zonë e lirë”, ndërsa këttë momentt Rudina e vendosii në ekran gjattë emiisioniit.

Enida tha se Çani iia ka ttrashëguar edhe vajzës pasiionin për teattriin.

“Vajzës së vogël mund ttë mos i kenë rënë të gjiitha dhëmbëtt, por e kemii parë në televiizor. E kemii parë ttë premtten mbrëma.

Ja kjo ështtë vajza e Enidës. E liidhni dott këttë momentt? Jemii një famiilje. Enida Petro ështtë bashkëshorttja e Arian Çanit. E japiim sott në fund sepse sott folëm për një fushë krejtësiishtt tjettër. Urime dhe për vajzën sepse kiishte fiilluar të merrej me teattër. Kam përshttypjen pasiionett e Arianit?”- tha Rudina.

“Po, pasiionett e Arianit.”- konfiirmoii bashkëshorttja e Çanit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!