Aktorja Beren Saat e njohur për publikun shqiptar si “Bihter” nga seriali “Dashuri e ndaluar”, i është rikthyer së fundmi aktrimit duke luajtur rol kryesor në serialin “The Gift”.

Filmi tashmë është pjesë e “Netflix” dhe është komentuar shumë për skenat intime.

Ajo, ndryshe nga sa jemi mësuar të shohim nga filmat turq, shfaqet në skena intime me aktorin e filmit.

Kjo gjë duket se nuk është pritur mirë nga bashkëshorti i saj, Kenan Dogulu, i cili kur..është pyetur nga gazetarët për situatën është nxehur keq dhe ka thënë të ndryshojnë temë.

“Vetëm për këtë skenë më pyesni ju, a nuk ka ndonjë skenë tjetër? Kjo skenë u xhirua dhe ka mbaruar, pse pyesni vetëm.për këtë gjithmonë? Ju kam thënë që jam i kënaqur me çdo gjë që bën bashkëshortja ime, mjafton?”- ka thënë ai.

Burimi:/iconstyle.al/

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!