Ballina Magazina Bashkëshorti i Bihterit inatoset keq nga projekti i ri me plot skena...

Bashkëshorti i Bihterit inatoset keq nga projekti i ri me plot skena intime

Aktorja Beren Saat e njohur për publikun shqiptar si “Bihter” nga seriali “Dashuri e ndaluar”, i është rikthyer së fundmi aktrimit duke luajtur rol kryesor në serialin “The Gift”.

Filmi tashmë është pjesë e “Netflix” dhe është komentuar shumë për skenat intime.

Ajo, ndryshe nga sa jemi mësuar të shohim nga filmat turq, shfaqet në skena intime me aktorin e filmit.

Kjo gjë duket se nuk është pritur mirë nga bashkëshorti i saj, Kenan Dogulu, i cili kur..është pyetur nga gazetarët për situatën është nxehur keq dhe ka thënë të ndryshojnë temë.

“Vetëm për këtë skenë më pyesni ju, a nuk ka ndonjë skenë tjetër? Kjo skenë u xhirua dhe ka mbaruar, pse pyesni vetëm.për këtë gjithmonë? Ju kam thënë që jam i kënaqur me çdo gjë që bën bashkëshortja ime, mjafton?”- ka thënë ai.

Burimi:/iconstyle.al/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!