“Kuzgun” është një nga serialet më të ndjekur që po transmetohet aktualisht në Shqipëri. Në këtë serial luan edhe aktori me origjinë shqiptare, Baris Arduç i cili ka rolin kryesor të “Kuzgunit”.

Aktori është shumë i komentuar për jetën e tij private dhe paparacët turk e ndjekin kudo për ta fotografuar. Kuzgun është prej 6 vitesh në një lidhje me aktoren turke Gupse Ozay.

Kjo e fundit ka luajtur në shumë filma e seriale, por asnjëri prej tyre nuk është transmetuar në Shqipëri prandaj edhe nuk njihet nga publiku shqiptar. Lidhja e Baris Arduç me Gupse Ozay nuk është pritur edhe aq mirë nga fansat e aktorit.

Megjithatë ai është shprehur se është shumë i dashuruar dhe këtë e vërteton edhe fakti që aktori e mbështet shumë partneren. Baris Arduç apo “Kuzgun” është 32 vjeç ndërsa Gupse Ozay 35 vjeç./revistawho.com

By Juda-al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!