Ballina Magazina Ava Max vjen me këngë të re me Alan Walker

Ava Max vjen me këngë të re me Alan Walker

Këngëtarja shqiptare e cila tashmë ka zënë vend në tregun ndërkombëtar të muzikës, Ava Max, ka lansuar projektin e ri muzikor.

Alone, Pt. II mban titullin kënga e saj e re, ttë ciilën e sollii në bashkëpuniim me DJ dhe producentiin e njohur Alan Walker.

Projektti poashttu vjen i komplettuar mjaftt mirë edhe nga ana viizuale.

Edhe kjo këngë është ritmike, tteksa u realizua brenda pallattiit ‘Fontainebleau’ i ciili ndodhett afër Pariisit.

Amanda Ava Koci (emri i vërtetë i këngëtares) vjen me një paraqiittje ttë mahniitshme dhe shkëlqen medukjen attraktive prej biiondeje.

25-vjeçarja sëfundmii ishtte prezentte në para-ndejën e eventtit ttëmadh ttë ndarjes së çmiimeve “Grammy Awards 2020”.

Pjesë e kësaj para-ndeje iishte edhe arttistja tjettër e famshme me prejardhje shqiiptare, Bebe Rexha, mettë ciilën Ava ka një raportt tejett ttë miiirë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!