Ballina Magazina As Valdrini nuk e dinte, u suprizua kur Beyonce veshi fustanin e...

As Valdrini nuk e dinte, u suprizua kur Beyonce veshi fustanin e tij

Tashmë Valdrin Sahiti është kthyer në një emër me peshë të madhe në fushën e modës. Stilisti i mirënjohur ka qenë mbrëme i ftuar në emisionim “NiN” në Klan Kosova, ku foli për markën e veshjeve.

Gjithashtu ai rrëfeu rrugëtimin e tij të gjatë drejt suksesit.

Pak javë më parë emri i tij u lakua shumë nga mediat jo vetëm ato shqiptare por dhe ndërkombëtare pasi Beyonce zgjodhi të vishej me një nga krijimet e tij në ceremoninë e çmimeve Grammy.

Valdrini kur e pa ishte po aq i suprizuar sa ne pasi ai nuk e dinte që këngëtarja do të vishte fustanin e tij të kuq. “Nuk e prisja që do të vishte saktësisht atë fustan, datën saktësisht, kjo ishte një suprizë e njëjtë sikurse për mua dhe krejt publikun”, u shpreh stilisti.

Gjithashtu ai shtoi se nuk kanë një komunikim të afërt me stafin e Beyonces që t’i dinë të gjitha detajet. Pra Valdrini dhe stafi i tij dërguan disa krijime mirëpo zemrën e Beyonce-s e vodhi fustani i kuq, me të cilin i mahniti që të gjithë./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!