Ballina Showbiz Armina Mevlani i kushton këto fjalë Shkëlzenit që çdo burrë do donte...

Armina Mevlani i kushton këto fjalë Shkëlzenit që çdo burrë do donte ti dëgjonte (FOTO)

Ditën e sotme, Shkëlzen Berisha feston ditëlindjen e tij. Armina ishte kujdesur që në mesnatë ta  surprizonte me disa zbukurime.

Gjithashtu ajo nuk ka harruar ta urojë publikisht me disa fjalë mjaft speciale. “Gëzuar ditëlindjen dashuria ime, partneri dhe shoku im i ngushtë!

Kjo datë do të jetë gjithmonë shumë e rëndësishme për mua. Shpresoj të kërcejmë gjithmonë kështu valsin e jetës…plot me ëndrra, plot me dashuri dhe të lumtur!”, shkruan Armina krahas fotove ku shfaqet duke vallëzuar me Shkëlzenin.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!