Ditën e sotme, Shkëlzen Berisha feston ditëlindjen e tij. Armina ishte kujdesur që në mesnatë ta  surprizonte me disa zbukurime.

Gjithashtu ajo nuk ka harruar ta urojë publikisht me disa fjalë mjaft speciale. “Gëzuar ditëlindjen dashuria ime, partneri dhe shoku im i ngushtë!

Kjo datë do të jetë gjithmonë shumë e rëndësishme për mua. Shpresoj të kërcejmë gjithmonë kështu valsin e jetës…plot me ëndrra, plot me dashuri dhe të lumtur!”, shkruan Armina krahas fotove ku shfaqet duke vallëzuar me Shkëlzenin.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!