Çifti më i përfolur i showbiz-it shqiptar, Fero dhe Arbenita Ismajli, po kalojnë ditët më të lumtura krah njëri-tjetrit dhe ndihen më të dashuruar se kurrë.

Ata s’kanë ngurruar të ndajnë edhe disa momente romantike me fansat e tyre, të cilët presin me kuriozitet të madh çdo postim të çiftit në rrjete sociale.

Image result for fero arbenita

Së fundmi, modelja ka publikuar në Instagram një foto ku shfaqet shumë sèksi me të brèndshne dhe kjo nuk mund të mos tërhiqte vëmendjen e Feros.

“Nga 14183 fotot që më bëri i dashuri im, kjo ishte më e mira”, shkruan Arbenita duke lënë të kuptohet se foton ja ka shkrepur reperi.

Në foto, Fero i ka lënë një koment që mund ta merrni si të dëshironi ju: “Fùck you”, shkruan ai.

Ndërkohë Arbenita i ka kthyer sërish një përgjigje duke i thënë se pavarësisht kësaj, ajo e do.

“Çfarëëë? Ti duhet të mësosh, gjithsesi të dua”, shkruan modelja.

Fero dhe Arbenita janë bashkë pas gjithë thashethemeve që qarkulluan për ndarjen e tyre.

Burimi: IconStyle

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!