Kohë më parë reperi shqiptar Fero bëri me dije se do të hapte një label të ri dhe i bënte ftesë të gjithë të rrinjve që kanë talent për muzikën t’i bashkohen.

Së fundmi reperi ndodhet në Kosovë dhe e ka marrë shumë seriozisht këtë iniciativë të re. Ai po punon për hapjen e studios së re dhe ka mbështetjen e shumë njerëzve.

Rezultati i imazhit për arbenita ismajli fero

Një ndër to është dhe partnerja e tij bukuroshe, Arbenita. Së fundmi në një postim të bërë në Instastory ajo shprehet se është një grua krenare për arritjet e të dashurit të saj.

Studio e re pritet të hapet në datën 1 mars dhe që prej kësaj date do të fillojnë angazhimet dhe krijimet muzikore.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!