Ballina Lifestyle Arbana Osmani gati të hap restorant, ja si do ja vendos emrin

Arbana Osmani gati të hap restorant, ja si do ja vendos emrin

Pak muaj më parë, teksa po promovonte librin e saj të dytë me receta gatimi, moderatorja e njohur Arbana Osmani, në një intervistë për revistën “Who” la të kuptohet se shumë shpejt do të hapte një restorant me emrin e saj.Tashmë po aq e promovuar në kulinari sa në programet televizive, falë pasionit dhe talentit të saj për të gatuar, me sa duket Arbana ka vendosur që ta bëjë më eficient këtë pasion, jo thjesht të shijojë fitimet nga shitja e librave me receta.

Me siguri do të jetë shumë interesante të provosh recetat e Arbanës, ekskluzivitet që deri tani e kanë pasur vetëm familjarët, të afërmit dhe miqtë e saj.Image result for arbana osmani ushqime

Dje, Arbana Osmani, në një postim në “Instagram”, i intrigoi të gjithë teksa postoi një foto të shoqëruar me një pyetje: “E gjeni cili është projekti im më i ri?”Dhe meqë duket si një shërbim fotografik ose xhirime për ndonjë sport, ne menduam se bëhet fjalë për përgatitjen e fushatës publicitare, ku Arbanën do ta shohim si një sipërmarrëse.

Me siguri edhe në këtë rast, në krah të saj do të jetë djali me të cilin ajo punon dhe bashkëjeton, regjisori Eduart Grishaj.Image result for arbana osmani ushqime

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!