Ballina Magazina Anna Kournikova dhe Enrique Iglesias bëhen prindër për herë të tretë

Anna Kournikova dhe Enrique Iglesias bëhen prindër për herë të tretë

Anna Kournikova dhe Enrique Iglesias janë bërë prindër për herë të tretë. Vëllai i këngëtarit spanjoll, Julio Iglesias Jr, konfirmoi lajmin se ish-ylli i tenisit solli në jetë fëmijën e tretë.

Në një intervistë për radion ADN në Kili, ai u pyet për thashethemet se do të bëhej sërish xhaxha. “Tashmë jam bërë xhaxha,” tha ai.

Kur u pyet nëse po u referohej dy fëmijëve të tjerë të çiftit, Julio tha se “ka lindur fëmija i tretë”, pa zbuluar gjininë.

“Vëllai im ka tre fëmijë dhe është shumë i lumtur,” shtoi ai.

Zërat se Anna ishte shtatzënë lindën pasi revista spanjolle Hola! publikoi disa foto teksa ajo dhe Enrique shijonin shoqërinë e njëri-tjetrit në një varkë, ku dukshëm vihej re barku i rrumbullakosur i 38-vjeçares.

Ajo dhe Iglesias njihen për faktin që e mbajnë jetën private larg vëmendjes mediatike. Kur Kournikova ishte shtatzënë me binjakët, ata e mbajtën të fshehtë derisa lindën vogëlushët, vajza Lucy dhe djali Nicholas.

Anna dhe Enrique Iglesias e filluan marrëdhënien në fund të vitit 2001. Në 2013-n u raportua se u ndanë, por megjithatë u ribashkuan sërish.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!