Ballina Aktualitet Ana Kabashi rrëfen të pathënat: Producentët më kanë kërkuar favore në të...

Ana Kabashi rrëfen të pathënat: Producentët më kanë kërkuar favore në të kaluarën

Këngëtarja e njohur nga Peja, Ana Kabashi, ka qenë gjithnjë e hapur në intervista duke folur për jetën e saj profesionale dhe atë private.

Në një intervistë ndryshe së fundmi për “Glamour Roze”, Ana ka treguar se si i ka ndodhur në të kaluarën që të ngacmohet nga meshkujt e estradës.

Në një nga pyetjet më pikante, ajo madje pranoi se i janë ofruar edhe favore seksuale në të kaluarën, në këmbim të ‘karrierës’.

“Po ka dhe të tilla raste, ka raste që të ftojnë edhe në studio edhe të thonë: ‘Hajde se ti je këngëtare shumë e mirë, ke vokalin tepër të mirë edhe ta bëj një këngë. Edhe ti shkon në studio, e pastaj mund të të thotë diçka tjetër si për shembull: Ti je shumë e mirë, ti kështu ti ashtu, dua të jesh e imja përndryshe nëse ti nuk je e imja ti nuk do vazhdosh. Unë kam thënë ok dua të dal prej këtu sa më shpejt”, ka treguar ajo.

Ajo tutje vazhdoi se personi në fjalë ishte treguar xheloz edhe nëse ajo do të bënte të dashur.

“Më kanë thënë për shembull: ‘Nëse ti bën të dashur unë do jem xheloz, nëse unë të marr ty në menaxhim’. Aty e ke parë që ai të do edhe si femër edhe si këngëtare edhe si produkt i tij, si me thënë e burgosura e tij”, u shpreh Kabashi, duke bërë të ditur se të tilla favore i kishte hedhur poshtë. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!