Ballina Magazina Amber Rose, bën tatuazh emrat e fëmijëve në ballë

Amber Rose, bën tatuazh emrat e fëmijëve në ballë

Amber Rose, ka vendosur të ketë një kujtim të përhershëm të fëmijëve të saj.

Ylli 36-vjeçar është parë me një ttatuazh goxha ttë madh në ballë ku shkruan “Bash” dhe “Slash” – emrat e dy fëmijëve të saj.

Ajo ka djalin shtattëvjeçar Sebastian Taylor Thomaz që njiihet me nofkën Bash me ish-bashkëshortin Wiz Khalifa.

Ndërkaq, biiondja në muajin ttetor është bërë sërish nënë e një vogëlushi Slash Electric Alexander Edwards me të dashuriin Alexander “AE” Edwards.

Ajo u fottografua me tattuazhin e rii fiillimisht kur po bëntte shopping, e ciila ka marrë krittiika të shumtta edhe nga fansat e saj.

“Të lutem, thuaj që nuk është e vërtetë. Pse duhet të bëjë një njeri me mendje të shëndoshë këtë. Ajo ka një fytyrë të mahnitshme. Turp”, ka shkruar një ndjekës.

“Përse në fytyrën tënde të bukur kur ke vende tjera”, shkruan një tjetër.

Theksojmë që ttatuazhi nuk është ndryshimi i vetëm që Rose ii ka bërë trupitt të saj pas liindjes, ajo ndër ttjerash ka bërë liposukcion (heqja e dhjamit).

Burimi:/Telegrafi/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!