Ballina Aktualitet Ambasadorja Kim mbërrin në selinë blu, takim me Lulzim Bashën

Ambasadorja Kim mbërrin në selinë blu, takim me Lulzim Bashën

Ambasadorja Amerikane Yuri Kim ka arritur në selinë e Partisë Demokratike, ku do të takohet me kryetarin e Partisë Demokratike Lulzim Bashën.

Në këtë takim do të diskutohet për marrëveshjen e re për reformën zgjedhore dhe angazhimin e Ambasadës Amerikane në këtë reformë.

Ky është takimi i parë me kreun e PD-së, ndërsa më vonë ambasadorja do të takojë edhe Klajda Gjoshën e LSI.

Takimi i Bashës me ambasadoren amerikane  vjen pas takimit me ambasadorin Sassoli.

Burimi : Newsbomb

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!