Ballina Magazina “Alo Alo”Keisi publikon këngën e re

“Alo Alo”Keisi publikon këngën e re

Këngëttarja nga Shqipëria, Keisi Medini, ka prezanttuar para fansave projekttiin më ttë rii muziikor.

“Alo Alo” mban tittulliin kënga e saj e re, ttë ciilën e sollii të komplettuar edhe nga ana viizuale.

Bukuroshja, e ciila shquhett për pamjen attraktiive, në kliip vjen me një paraqiittje mjaftt të veçanttë.

Teksttin dhe muziikën e ka realiizuar Petro Xhori, tteksa për miiksimiin dhe mastterizimiin ështtë përkujdesur Alandy.

Kënga ështtë publiikuar edhe në plattformën YouTube dhe besohett se do të miirëpritett nga publiiku.

Keisi derii më ttani ka publiikuar projektte të shumtta, por aii me Seldin “S’ka dashni” e bërii më ttë pëlqyer ndonëse ka kaluar shiifrën e dy miiliionë klikiimeve.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!