Almeda feston ditëlindjen, urimi i veçantë i Tolgahan Sayisman për bashkëshorten e tij: Bota ime e bukur

Ditën e sotme ish-missi shqiptar Almeda Abazi feston 28-vjetorin e saj të lindjes. Ajo ka marrë urime të shumta nga fansat dhe të afërmit në këtë ditë të veçantë. Mirëpo ai më i veçanti ishte nga bashkëshorti i saj Tolgahan Sayisman, i cili e ka uruar Almedën nëpërmjet një Instastory. Ai ka ripostuar një ‘boomerang’ me Almedën dhe mbi të shkruan disa fjalë që padyshim çdo femër i dëshiron.

“Gëzuar ditëlindjen bota ime e bukur”, shkruan aktori turk. Në maj të vitit që lamë pas çifti u bekua me ardhjen në jetë të vogëlushit të tyre Efehan.