Ballina Magazina Alketa tha se ishte e vetmja prezantuese femër e festivalit, reagon publikisht...

Alketa tha se ishte e vetmja prezantuese femër e festivalit, reagon publikisht Hygerta Sako

Moderatorja Alketa Vejsiu shkëlqeu gjatë prezantimit krah Amadeus, në natën e tretë të Sanremos. Mirëpo një deklaratë e saj nuk është pritur mirë nga ish-missi i Shqipërisë dhe prezantuesja e sportit, Hygerta Sako. Para prezantuesit Amadeus dhe gjithë publikut italian, Alketa u shpreh: ”Jam e lumtur që pas 50 viteve festivalin e RTSH-së e drejtoi një femër dhe ajo jam unë.”


Mirëpo Hygerta me anë të një Instastory iu kthye Alketës duke ironizuar deklaratën e saj. “Mirë që paskemi qenë të gjithë burra ne që kemi prezantuar festivalin e RTSH-së, po unë e paskam ngrënë keq, se paskam qenë burrë jo një, por plot katër herë”.
Nuk dihet nëse Alketa do të ketë një kundërpërgjigje, ndaj kjo mbetet për t’u parë në vazhdim.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!