Menjëherë pas përfundimit të puntatës së “Në kurthin e Piter Pan”, Alketa Vejsiu ka nisur pushimet dimërore.

Moderatorja ka zgjedhur të udhëtojë sërish drejt Italisë dhe këtë herë në Alpe de Suisi, Dolomites, në Italinë e Veriut.

Siç duket dhe nga postimet në Instagram, ajo po i shijon pushimet në këtë zonë, e cila është e rrezikuar nga Koronavirùsi.

Këtë herë ajo e ka zgjedhur Italinë për të pushuar, pasi këtë periudhë ka udhëtuar shpesh për punë dhe intervista.

Ajo u bë pjesë e “Sanremo 2020” dhe më pas u ftua për të dhënë intervista në televizione të ndryshme.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!