Ballina Showbiz Alesia Bami tregon vështirësitë e fillimit të karrierës the rrëfen: Kaloj muajin...

Alesia Bami tregon vështirësitë e fillimit të karrierës the rrëfen: Kaloj muajin me 40 mijë Lekë

Alesia Bami ka folur sot për rrogën e saj të parë dhe sesa paguhet sot!

Në emisionin “E Diell”, velina u shpreh se rroga e saj e parë në televizion, kapte shifrën e 30 mijë lekëve të rinj.

Ndërkohë sot, ajo tha se mund të jetojë edhe me 40 mijë lekë, pasi gjithçka ka të bëjë me mënyrën sesi i menaxhon paratë.

Por Edi Manushi nuk e besoi aspak dhe i kërkoi të heqë këpucët për të parë markën e tyre. Madje në një moment ai i kontrolloi me dhëmbë edhe orën, për të parë nëse ishte flori, shkruan IconStyle.

Alesia: “Unë kur kam qenë më e vogël, rroga ime e parë në television ka qenë 30 mijë lekë. Jetoja me prindërit dhe kisha ndihmesa nga ta”.

“Kurse sot duke e parë mund të jetoj edhe me 40 mijë lekë”

Manushi: “Hiqi këpucët do të ta bëj llogarinë tani ty. E kam ndàrë mendjen. Këpucët 400 euro, ora qenka flori”.

Alesia: “Më e keqja fare mund ta kalosh me 40 mijë lekë se gjithçka ka të bëjë me menaxhimin e gjërave”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!