Ballina Magazina Aleku dhe Sadna rikthehen me një projekt të ri së bashku dhe...

Aleku dhe Sadna rikthehen me një projekt të ri së bashku dhe fansat po çmenden

Aleku dhe Sadna kanë mbetur një nga çiftet më të pëlqyer të telenovelave indiane dhe të paharrueshëm. Ata u bënë të njohur në serialin “Bidaai”, i cili u transmetua në Shqipëri vite më parë.

Angad Hasija dhe Sara Khan kanë mbetur miq shumë të mirë pas mbarimit të këtij seriali dhe së fundmi i kanë dhënë një lajm të bukur fansave të tyre. Sara prej kohësh është bërë këngëtare dhe ka vendosur që videoklipin e ri ta sjellë në bashkëpunim me Angadin pra Alekun.

Ata prej disa muajsh janë duke e xhiruar videoklipin bashkë dhe pritet të publikohet shumë shpejt. Kënga do të mbajtë titullin “Tattowala Love”. Aleku ka publikuar në Instagram një pjesë nga kënga./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!