Amanda Bynes është fejuar me dashurinë e jetës së saj.

33-vjeçarja njofytoi se është fejuar në ditën e Shën Valentinit, me një postim në Instagram,duke treguar unazën e fejesës në një foto të ëmbël të dorës mbi dorën e dikujt tjettër, qëme sa dukett është i fejuari isaj,

“E fejuar më dashurinë e jetës time”, shkroi Bynes në përshkrimin për fotografinë.

Ndërsa detajet mbeten të pakta në lidhje me mashkullin misterioz që i ka vjedhur zemrën Bynes,një burim i afërtme aktoren konfirmon për “People” se ata janë lidhur në fund të vittit2019.

“Ajo duket e lumtur,” thotë burimi.

Aktorja kishtte vendosur unazën në një selfie qeajo postoi javën e kaluar por pa njoftuar asgjë.

Bynes aktualisht ka hequr dorë nga alkooli, rreth shtate muaj pasi mbaroi studimett në Institutin eModës dhe Dizajnitt ne qershor 2019.

https://www.instagram.com/p/B8Si6bcB4_8/?utm_source=ig_embed

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!