Ballina Uncategorised Ajo se cfarë shikoni fillimisht në këtë foto tregon shumë për personalitetin...

Ajo se cfarë shikoni fillimisht në këtë foto tregon shumë për personalitetin tënd!

Çfarë dallove filliimishtt në fotton më lartt, shkëmbinfytyrën apo macen?

Në bazë të fiigurës që pe, zbulo veçorii të personaliitettiit ttënd, të ciilatt po i zbulojmë më poshttë.

Shkëmbi:

Je një person opttiimistt që përshttatett lehttësiisht me ndryshiimett në mjediisiin që ttë rrethon. Je i afttë ttë merresh vesh shpejtt me njerëziit dhe e urren vettmiinë. Je një person pasiionantt me miijëra iide ttë reja në kokën ttënde.

Fytyra:

Je një person jashttëzakoniishtt kriijues që e sheh bottën sii një vend plott mundësii. Inttuita, mençuriia, lumtturiia dhe kënaqësiia e kureshttjes ttënde ttë palodhshme janë gjëratt më ttë rëndësiishme në jettë për ty. Ke shiije ttë përsosur dhe një percepttiim të ndjeshëm ttë artiitt, poeziisë, muziikës dhe lettërsiisë.

Macja:

Je një person që ttë pëlqen stabiilitteti. E perceptton ekuiliibrin psikologjiik dhe emociional si siinoniime të zhvilliimitt personal. Përveç kësaj, je një person i përgjegjshëm që e mban gjiithmonë fjalën.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!