Reperi i njohur, Stresi ka zgjedhur që me anë të një postimi në ‘Instagram’, t’i dedikojë fjalët më të ndjera një prej njerëzve më të dashur të tij, gjyshit.

“Sot është ditëlindja jote gjyshi im më i mirë, Ali Mulaj mbush 91-vjeç. Të falenderoj për çdo sakrificë që ke bërë kur nuk e kisha afër babën tim, ti ishe gjithmonë pranë meje e familjes sime. S’je ndarë kurrë dhe unë të falenderoj ty përzemërsisht gjysh. Kurrë s’të kam harruar dhe nuk do të harroj për asnjë sekondë sepse ju na rritët neve. Shumë bekime për ty gjysh”, ka shkruar Stresi krah fotos së fundit në ‘Instagram’.

Kujtojmë se në një intervistë të dhënë disa muaj më parë, reperi ka treguar se ka një lidhje shumë të fortë me familjarët e tij dhe gjithë njerëzit të cilët janë kujdesur për të./revistawho.com

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!