Ballina Showbiz Ah sa bukur! Stresi i uron ditëlindjen një ndër personave të tij...

Ah sa bukur! Stresi i uron ditëlindjen një ndër personave të tij më të veçantë

Reperi i njohur, Stresi ka zgjedhur që me anë të një postimi në ‘Instagram’, t’i dedikojë fjalët më të ndjera një prej njerëzve më të dashur të tij, gjyshit.

“Sot është ditëlindja jote gjyshi im më i mirë, Ali Mulaj mbush 91-vjeç. Të falenderoj për çdo sakrificë që ke bërë kur nuk e kisha afër babën tim, ti ishe gjithmonë pranë meje e familjes sime. S’je ndarë kurrë dhe unë të falenderoj ty përzemërsisht gjysh. Kurrë s’të kam harruar dhe nuk do të harroj për asnjë sekondë sepse ju na rritët neve. Shumë bekime për ty gjysh”, ka shkruar Stresi krah fotos së fundit në ‘Instagram’.

Kujtojmë se në një intervistë të dhënë disa muaj më parë, reperi ka treguar se ka një lidhje shumë të fortë me familjarët e tij dhe gjithë njerëzit të cilët janë kujdesur për të./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!