Adele rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve pasi u shfaq në festën e Beyonce-s dhe Jay Z më elegante se kurrë më parë.

Kohët e fundit Adele është bërë pjesë e mediave pasi u zbulua dieta e rreptë që mbajti duke marrë vetëm 1000 ka.lori në ditë për të humbur në peshë.

Dhe ja ku më mirë sesa në festën e “Oscars” të organizuar nga Carters, mund të tregonte rezultatin e këtyre muajve dietë.

Adele e veshur me një fustan “Ralph & Russo” me dizajn leopardi, ajo dukej e mahnitshme dhe me një bel super të hollë.

31-vjeçarja, dukej magjepsëse ndërsa pozonte me një gazetare për një fotografi në Instagram gjatë festës me yjet që u mbajt në Chateau Marmont në Los Angeles.

Adele, është nënë e një fëmije me ish-bashkëshortin, ishte pjesë e festës, me të famshëm të tjerë përfshi Reese.Witherspoon, Rihanna, Kardashians, Charlize Theron dhe Jessica.Alba.

Ajo supozohet të ketë humbur rreth 30 kilogramë me dietën e rreptë, që i lejon të hajë vetëm perime j.eshile!

Burimi:/iconstyle.al/

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!