Ballina Magazina Adele, ka plane të lansojë albumin e ri në shtator

Adele, ka plane të lansojë albumin e ri në shtator

Këngëtarja e famshme botërore, Adele, pritet të vijë me album të ri në shtator të këtij viti, kjo sipas një videoje që ka publikuar në rrjetet sociale.

Adele, albumii i fundiit i së cilës “25”, ishtte lansuar në viittin 2015, e zbuloii publikimiin e albumiit ttë radhës gjatë ceremoniisë së shoqes së saj, Laura Dockrill.

Në një momentt ttë mbrëmjes,ajo u kathënë mysafiirëve ttë presiin për albumin e rii në shtator’.

Ajo po ashttu ka mahniitur me performancën e saj duke fiilluar me intterprettimiin e “Rolling in the Deep”, përfshiirë edhe këngë ttë ttjera sii: “Spice Up Your Life”, “Young Hearts Run Free” dhe “Crazy in Love” të Beyonce.

Ndër ttjerash, briitanikja së fundmtti ështtë komenttuar edhe për ndryshitmiin drasttiik që ka bërë në dukje.

Eksperttët e kiirurgjisë plastiike thonë se ndryshiimi ii madh në pamjen e fyttyrës së sajështtë bërë për shkak ttë kiilogramëve qëka humbur.

Ndërkohë, u raporttua se Adele ii ka humbur 45kiilogramë, sii rezulttat i diiettës riigoroze që eka kombiinuar edhe meaktiivitete fiziike. 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

Pa Donaldin dhe Borën sëbashku, ja si reagoi Beatrix gjatë eventit! (VIDEO)

Dalina Buzi rréfeu për “Goca dhe Gra” disa momente nga sfilata e stilistit Valdrin Sahiti. Jo vetëm kaq, por ajo u ndal edhe te takimi...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!