Ballina Magazina A ka telefonuar Edi Rama dikë që Alketa Vejsiu të jetë pjesë...

A ka telefonuar Edi Rama dikë që Alketa Vejsiu të jetë pjesë e ‘Sanremo’? Moderatorja flet hapur

Alketa Vejsiu ka qenë mbremjen e sotme e ftuar në ‘Opinion’ përballë Blendi Fevziut për t’ju përgjigjur gjithë pyetjeve dhe zhurmës mediatike pas pjesëmarrjes më ‘Sanremo’.

Moderatorja ka pohuar se gjithçka që e ndihmoi të mbërrinte në skenën e madhe ishte talenti dhe puna e saj e palodhur. Më tej Fevziu e pyeti Vejsiun nëse kryeministri i vendit ka kontaktuar dikë që ajo të ishte pjesëmarrëse në ‘Sanremo’ dhe çfarë raportesh gëzonin bashkë.

Alketa ka kërkuar vëmendjen e kamerave duke pohuar se kontakti i saj me Ramën është zero dhe se gëzon një marrëdhënie shumë të mirë me bashkëshorten e tij, Linda Ramën të cilën e ka njohur shumë kohë më parë.

Në vazhdim të bisedës, moderatorja shtoi se gjithçka kundër saj ka qenë keqdashësi, por ajo e ka shijuar maksimalisht këtë eksperiencë mediatike në shtetin fqinj./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!