Ballina Showbiz A ka ndikuar Zëri në marrëdhënien intìme me Gjikon? Përgjigjet Elita Rudi

A ka ndikuar Zëri në marrëdhënien intìme me Gjikon? Përgjigjet Elita Rudi

Elita Rudi ka treguar shumëçka për mikrofonin e “Prive.al”. Ajo ka zbuluar se shumë shpejt do të rikthehet në ekran. Ajo foli edhe për marrëdhënien me Gjikon, duke u shprehur se ata janë xhelozë me raste.

Aktualisht ata nuk kanë bërë plane për një fëmijë të dytë. “Njëherë përnjëherë jo, po shijoj Zërin, e sigurt që tani jo”, tha ajo.

Elita është ngacmuar gjithashtu për intìmìtetin me Gjikon pasi u bënë prindër për herë të parë.

Image result for gjiko elita rudi

A e ka penguar të qenurit prind në pjesën intìme me reperin?

Moderatorja i ka dhënë një shikim domethënës gazetarit, ndërsa duke qeshur është përgjigjur:

“Veç e ka ndreq”- pa dashur të komentojë më shumë se kaq.

Image result for gjiko elita rudi

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!