Ballina Magazina A është dakort Roberti që Nora të sjellë një këngë me Tunën?

A është dakort Roberti që Nora të sjellë një këngë me Tunën?

I ftuar në ‘E diell’, Robert Berisha nuk ka hezituar të përgjigjet me sinqeritet ndaj të gjitha pyetjeve nga gazetari, Ervin Kurti. Këngëtari është prenoncuar rreth deklaratës së tij mjaft të zhurmshme lidhur me tradhëtinë e meshkujve e deri tek raporti që gëzon me Norën dhe shkaqet që i çuan drejt ndarjes.


I pyetur se çfarë mendonte nëse Nora dhe Tuna sjellin një ditë një këngë bashkë, Berisha ka pohuar se për shkak të zhanrit artistik dhe këngëve që sjellin nuk shkojnë me njëra-tjetrën. Më tej Roberti ka shtuar se asnjë arsye tjetër nuk ka të bëjë me këtë përgjigje, pavarësisht gjithë raportit të shumëkomentuar që ai ka pasur me Tunën.


Gjatë intervistës artisti ka pohuar gjithashtu se gjatë jetës në çift ka pasur shumë ‘Anna’ që kanë dashur t’i ndajnë, por nuk ja kanë arritur. Ai ka përsëritur deklaratën e Norës se arsyeja e ndarjes së tyre është konsumimi i një marrëdhënie 15-vjeçare./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!