Vit i ri, i dashur i ri! Të paktën kështu duket se po ndodh për Lady Gaga-n, vetëm tre muaj pas ndarjes nga i dashuri i saj i fundit, Dan Horton. Artistja e hitit “Shallows”  kaloi natën e ndërrimin e viteve në Las Vegas, dhe në mesnatë u pa duke u puthur me një burrë misterioz ekzaktësisht në momentin që akrepat shënuan  00:00.

Në ato kohë u zbulua se mashkulli kishte emrin Michael dhe nuk dihej asnjë detaj tjetër mbi të. Megjithatë, mediat e huaja kanë arritur të zbulojnë pak më shumë nga jeta e tij.

“Cosmopolitan” shkruan se emri i plotë i tij është Michael Polansky. Ai nuk është person i njohur për publikun dhe drejton një kompani të madhe.

Image result for lady gaga Michael"

Michael ka qenë student ekselent në Universitet dhe është diplomuan në Harvard, raportonm iconsytle.

“Cosmopolitan”, shkruan se ai njihet si një njeri romantik dhe kjo u vu re mjaft mirë edhe në natën e ndërrimit të viteve. Në asnjë moment ai nuk shkëputi dorën nga e dashura dhe  e shoqëroi deri tek makina.

Doni më? Mos harrojmë të përmendim faktin që është edhe mjaft simpatik! Ditën e djeshme çifti ka bërë edhe daljen e parë publike. Lady dhe Michael u shfaqen bashkë dhe të dashuruar në “Super Bowl”.

By Juda_al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!