Ballina Showbiz Djali i saj ka ditëlindjen! Delinda Disha na emocionoi të gjithëve me...

Djali i saj ka ditëlindjen! Delinda Disha na emocionoi të gjithëve me këto fjalë

Aktorja e njohur e humorit, Delinda Disha ka treguar ditën e sotme me anë të postimeve në ‘Instagram’ se djali i saj ka festuar 3-vjetorin. “Dasantini jonë sot bën 3-vjeç. Shpirt mami dhe babi të duam shumë”, ka shkruar Disha krah fotos ku shfaqet i vogli duke pozuar. Më pas ajo ka ndarë dhe një video nga momenti i parë kur e ka pasur në krahë djalin, duke treguar se ky ka qenë momenti më i bukur i jetës së saj.

Delinda ndan herë pas here momente të ndryshme me familjen e saj, djalin dhe bashkëshortin duke treguar se ata janë prioriteti kryesor përtej punës dhe angazhimeve në ekran.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Beatrix nuk i trémbet ndjénjës ndaj Donaldit: Nuk po bëj…(VIDEO)

Beatriks sot hapi zemrën me Sarën në lídhje me Donaldin. Ajo ka pranuar se ka qenë në síklet nga Semi. Sarah: Më vonë shikoja sjelljen...

Donaldi shprehi ndjénjat për Betarix, ja momenti kur Semi lé studion me vrap (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme Donaldi pranoi se ka ndjénja për Beatrix Ramosajn, duke lénë në të shkuarën historinë me Bora Zemanin. Semi, e cila ndodhej në...

Ups! Kjo nuk prítej! Vin Veli íronízon kéq situatën e Borës dhe Donaldit! (FOTO)

Trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix po komentohet nga kushdo gjerësisht, si nga persona të thjeshtë e si nga ata publik. Dominojnë komentet emocíonale, por nuk mungojnë as kùnjat,...

Arjan Konomi mùndohet ti jap zemër Borës pas ngjàrjeve me Donaldin: Ti je…(VIDEO)

Sot gjatë puntatë së ‘Për’Puthen’, Arjani nuk i ndali komplimentet ndaj Borës në fillim të emisionit. Pasi ajo e përshëndeti, ai i shprehu gjithë dashamirësinë...

Duan të dyja Erionin! Plàs kéq mes Ritvanës dhe Mieklës: Bòll të durova…(VIDEO)

Tensíoni mes Mikelës dhe Ritvanës nuk ka të ndalur. Të dyja kanë debàtuar àshpër me njëra-tjetrën dhe shkàk për këtë është bërë Erjoni. https://www.youtube.com/watch?v=43qWeM3i64g Miqësia mes tyre...
error: Alert: Content is protected !!