Ballina Magazina 20 vite shoqëri, Ingrit Gjoni i dedikon këto fjalë Çiljetës në ditën...

20 vite shoqëri, Ingrit Gjoni i dedikon këto fjalë Çiljetës në ditën e lindjes

Çiljeta Xhilaga dhe Ingrit Gjoni gëzojnë një miqësi shumëvjeçare që prej daljes së tyre të parë në skenë. Ato kanë sjellë edhe disa projekte muzikore të përbashkëta, dedikuar miqësisë së tyre. Mbrëmjen e sotme Gjoni ka vendosur t’i dedikojë mikes së saj fjalët më të ndjera, në ditën e lindjes.

“Edhe 100 vite të lumtura @ciljetaxhilaga dhe Fernando. 20 vite shoqëri kemi jetuar dhe festuar shumë ditëlindje së bashku, por më të bukurat janë këto pasi provuam ndjenjën më të bukur të mëmësisë”, ka shkruar Ingriti krah videos së fundit në llogarinë e saj në ‘Instagram’.

Kujtojmë se një nga këngët më të suksesshme të Ingridit dhe Çiljetës ka qenë ajo e quajtur ‘Mike dhe rivale’, e cila u kthye në një hit në momentin e publikimit dhe mbahet mend për skenat mjaft tërheqëse në të./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!