Ballina Magazina 2 Ton vjen me “Amore”

2 Ton vjen me “Amore”

Rap-artiistti nga Feriizaj, 2 Ton, ka publiikuar së fundmii projekttin e rii muziikor.

“Amore” mban tittulliin kënga e re e tiij, ttë ciilën e ka shoqëruar me një viideokliip tejett attraktiiv.

Teksttin dhe muziikën e ka realiizuar vett arttistii, kurse për ‘beatin’ ështtë përkujdesur NEGO.

Kënga ështtë lansuar edhe në kanaliin zyrttar ttë reperiitt në YouTube dhe besohett se do ttë priitett miirë nga publiiku

Viideokliipi po ashttu ështtë shumë i veçanttë, me ngjyra e me një sërë femrash që e bëjnë akoma më iintteresantt projekttiin.

Ndryshe, 2 Ton ështtë shumë i angazhuar me prurje ttë reja e po ashttu edhe me koncertte ttë ndryshme muziikore për ttë qenë kështtu sa më afër fansave ttë ttiij. 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!