Ballina Magazina Sot është ndër femrat më të bukura dhe sèksi shqiptare, ja si...

Sot është ndër femrat më të bukura dhe sèksi shqiptare, ja si dukej e vogël Kejvina Kthella

Kejvina Kthella është sot një prej emrave më të përfolur në median rozë, dhe mjaft e ndjekur dhe  e komentuar në rrjetet sociale.

Ajo çmend rrjetin çdo ditë me fotot e saj të ‘nxèhta’ ku nxjerr në pah format sèksi, duke u treguar mjaft provokuese me fansat e saj, por jo vetëm.

Image result for kejvina

Sot ajo është një ndër modelet që tërheq  shumë  vëmendje, por mesa duket Kejvina qenka bërë nostalgjike dhe ka publikuar një foto të vjetër ku shfaqet në krahët e nënës së sja, kur ka qenë vetëm disa muajshe.

Krahas fotos nga fëmijëria e saj, Kejvina ka shkruar komentin: Baby Kevi.

Kejvina Kthella muajt e fundit ka qenë shumë e përfolur në të gjitha mediat, për shkak të lidhjes së saj me Redjan Rrajan, i cili u arrèstua për atèntatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Jo vetëm aktor! Visjani dhe reperi i njohur kosovar publikojnë hitin e garantuar të verës (VIDEO)

Visjani dhe Meritoni, fansa të njëri tjetrit arrijnë të bashkëpunojnë në një rrymë të përbashkët. Visjan Ukcenaj si një fans i zjàrrtë i Meriton Ademit,...

Konkurrentja e PërPuthen+40 habit me deklaratën e saj: Jam pré e bullízmít sepse…(VIDEO)

Erlinda Ogreni konkurrentja e 'përPuthen+40', e divòrcuar dhe me një vajzë 12-vjeçare. Ajo është me origjinë nga Lushnja ndërsa aktualisht jeton në Tiranë, ku ka...

Çifti i panjohur fitoi çmimin ‘Guinnes’, arsyeja është mahnitëse! (VIDEO)

James dhe Chloe Lusted janë shpallur çifti i martuar me diferencën më të madhe të gjatësisë, rreth 60 cm. Ata u konfirmuan nga komisioni i...

Zbùlohet më në fund se me cilin këngëtar do bashkëpunojë Ghetto Geasy! (FOTO)

Ghetto Geasy i është futur prej kohësh punës dhe ka gatuar në studio hite që ne të gjithë mezi presim t’i dëgjojmë. Së fundmi, ai...

I dedíkoi këngën ‘Thíkat e mia’, ja si reàgoi ish e dashura e Alban Ramosaj ()

Alban Ramosaj ka dhënë një intervistë së fundmi për revistën “Class”, ku folur gjatë për fitoren në “Kënga Magjike” dhe jetën e tij profesionale. Mes...
error: Alert: Content is protected !!