Ballina Magazina Vanessa e bënë urimin më të ndjerë për Shën Valentinit!

Vanessa e bënë urimin më të ndjerë për Shën Valentinit!

Më datën 26 të muajiit ttë kaluar legjenda e baskettbolliit, Kobe Bryant, humbiii jetën në një aksiidentt fatal me helikoptter, së bashku me vogëlushen e tij 13-vjeçare, Gianna dhe 7 persona ttë tjerë.

Humbja e ttyre shkakttoii hidhërim ttë madh si tek populli, ashtu edhe ttek famiiljarët e viktimave, ttë cilëtt ende s’duan tta pranojnë faktin që atta kanë iikur përgjitthmonë.

Vanessa, na ii ka prekur zemrat me dediiikimett e saj në rrjette sociale, ndërsa sottt na i mbushii syttë me lott me uriimin për Shën Valentiniin.

Ajo publikoiii në llogarinë e saj nëInstagram një fotome bashkëshortin e humbur, duke ii dediikuar atiij fjalëtt drithëruese:

“Për Shën Valentinin tim të përhershëm, të dua shumë. Më mungon kaq shumë në festën tënde të preferuar. Të dua përgjithmonë. Puthje për ty dhe për Gigin në parajsë. Gëzuar Shën Valentinin zemrat e mia”- shkruan Vanessa krahas fotos së shoqëruar me këngën “Tell him” të Lauryn Hill.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

John Cena Reportedly Returning For Fast & Furious 10

John Cena, American professional wrestler, actor, rapper (really?), and television presenter (Wikipedia never fails), is starring in the upcoming ninth Fast & Furious movie....

Vin Diesel Left Speechless As Fast & Furious 9 Trailer Hits…

Vin Diesel has never been a man of many words, which may have been part of the reason that Marvel Studios hired him to...

Actor in Disney’s ‘Queen of Katwe,’ diès at 15

Nikita Pearl Waligwa, an actor who appeared in Disney’s biographical drama “Queen of Katwe,” has dièd, according to BBC and the Ugandan newspaper Daily...

Enca tregon për herë të parë për jetën e saj private: Jam e komlikuar…

Këngëtarja e njohur, Enca ka qenë shpeshherë në qendër të mediave rozë për shkak të postimeve jo pak të guximshme dhe deklaratave...

6 vajzat shqiptare që janë bërë super të famshme në Turqi

Shumë këngëtare, aktore apo prezantuese shqiptare kanë shkuar jashtë vendit për një jetë më të mirë e sukses më të madh në...