Ballina Magazina Vanessa e bënë urimin më të ndjerë për Shën Valentinit!

Vanessa e bënë urimin më të ndjerë për Shën Valentinit!

Më datën 26 të muajiit ttë kaluar legjenda e baskettbolliit, Kobe Bryant, humbiii jetën në një aksiidentt fatal me helikoptter, së bashku me vogëlushen e tij 13-vjeçare, Gianna dhe 7 persona ttë tjerë.

Humbja e ttyre shkakttoii hidhërim ttë madh si tek populli, ashtu edhe ttek famiiljarët e viktimave, ttë cilëtt ende s’duan tta pranojnë faktin që atta kanë iikur përgjitthmonë.

Vanessa, na ii ka prekur zemrat me dediiikimett e saj në rrjette sociale, ndërsa sottt na i mbushii syttë me lott me uriimin për Shën Valentiniin.

Ajo publikoiii në llogarinë e saj nëInstagram një fotome bashkëshortin e humbur, duke ii dediikuar atiij fjalëtt drithëruese:

“Për Shën Valentinin tim të përhershëm, të dua shumë. Më mungon kaq shumë në festën tënde të preferuar. Të dua përgjithmonë. Puthje për ty dhe për Gigin në parajsë. Gëzuar Shën Valentinin zemrat e mia”- shkruan Vanessa krahas fotos së shoqëruar me këngën “Tell him” të Lauryn Hill.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Kantautori i njohur shqiptar bëhet baba për herë të parë: Melodia më e bukur e jetës!

Kompozitori i njohur Kledi Bahiti është bërë baba për herë të parë. Ai dhe partnerja e tij janë bërë prindër të një djali që i...

Konkurrenti i ‘PërPuthen’ e thotë hapur: Jam biséksùal dhe…

Një nga djemtë e "Përputhen" ka pranuar në puntatën e sotme se është biséksùal. Bëhet fjalë për Gracianon, i cili e bëri këtë deklàratë...

Tashmë nuk fshíhet më, Adrola Dushi mbéshtet hapur të ‘dashurin’ e saj (VIDEO)

Menjëherë sapo ora shënoi 00:00 ditën e sotme Capital T publikoi albumin e ri “Skulpturë” që me siguri do kthéhet në kryefjalën e stinës...

Mozzik ishte kryefjala e kësaj vere në tregun muzikor!

Për një gjë bíem dakord të gjithë: Mozzik ka qenë kryefjala e kësaj vere, por duket se më e mira akoma nuk ka ardhur. Pas...

Xhensila Myrtezaj do vijë me një bashkëpunim që do na surprízojë të gjithëve

Xhensila Myrtezaj di gjithmonë se si të bëjë për vete shqiptarët me projektet e saj. Disa javë më parë ajo solli një super bashkòpunim me...