Ballina Magazina Tuna dhe Patrisi nuk janë më bashkë? Ky veprim i fundit shton...

Tuna dhe Patrisi nuk janë më bashkë? Ky veprim i fundit shton më shumë dyshimet

U përfol se mes Tunës dhe Patrisit ka një krisje, por kjo gjë nuk u konfirmua asnjëherë nga çifti. Mirëpo shumë veprime të këngëtares si heqja e mbiemrit “Berisha” në Instagram nuk bënë gjë tjetër veçse na shtuan dyshimet më shumë. Një detaj tjetër i cili së fundmi nuk i shpëtoi syrit të mediave ishte se çifti nuk ndiqen më me njëri-tjetrin në Instagram.

Ndërsa të gjithë çiftet ditën e djeshme bënë dedikime, pritëm që dhe Tuna të bënte të njëjtën gjë mirëpo kjo nuk ndodhi. Ajo ka qenë aktive në Instagram ku ka publikuar vetëm këngët e kolegëve të saj Mozzik dhe Dafina Zeqiri dhe asgjë për Patrisin. Të njëjtën gjë ka bërë dhe ky i fundit i cili ka publikuar një Instastory ku shihet se ditën e dashurisë e ka kaluar pranë të birit, Tian.

Nuk e dimë se çfarë po ndodh mes tyre, nëse është thjesht një zënkë apo ndarje, por çdo gjë mbetet për t’u parë në vazhdim.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Arti në zi! Shuhet ikona e muzikës shqiptare (FOTO)

Mbrëmjen e sotme është ndàrë nga jeta në moshën 83-vjeçare kompozitori i madh, Agim Krajka. Lajmin e ka bërë të ditur djali i tij,...

“E dua dhe pikë!” Melisa spao na paraljmëroi për diçka…

Ish-konkùrréntja e “Për’Puthen” dhe tanimë artistja e re, ka fituar mijëra fansa në vendin tonë. Bukuroshja është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndén më...

“Nuse për shpi”! Ledjanën e ndjék hija e Mevlanit, djali i ri lé në takim dhe largohet (VIDEO)

Ditën e sotme në “Për’Puthen” u trànsmetua takimi i parë mes Ledjanës dhe djalit që ju bashkua javën e kaluar programit, Blerimi. Ata të dy...

Flet motra e Bes Kallakut: Askush nuk e dinte se kush jam, ja si hyra në punë në TV (VIDEO)

Motra e Bes Kallakut, Ana, e cila moderon në televizionin ‘Scan’ ka qenë e ftuar këtë mëngjes në emsionin “Ditë e Re” në Rtv...

Ana u largua nga ‘PërPuthen’ sepse është në lídhje me Fatjonin? Ja faktet (FOTO)

Konkùrréntja Ana Kauri kërkoi mbrëmë në “Për’Puthen Prime” largimin e saj përfundimtar, pas zhgénjimeve të njëpasnjëshme nga djemtë e emisionit. Ai u përbàll me Rinianin,...