Ballina Magazina Tuna, asnjë urim për Shën Valentin, Patrisi na tregon me kë e...

Tuna, asnjë urim për Shën Valentin, Patrisi na tregon me kë e kaloi 14 Shkurtin

Në morinë e ttë gjitha spekuliimeve për ndarje mes Tuna Sejdiiut dhe Patris Berishës, një ttjetër detaj ka tërhequr vëmendjen tonë.

Çifti nuk ka bërë asnjë postiim ose urim publik përShën Valentiin.Tuna ka qenë aktive në Instagram ku ka publikuar disa këngë tëkolegëve ttë saj Mozzik dhe Dafina Zeqiri për t’i mbështetur.

Ndërkohë që Patrisi ka treguar se e kakaluar Shën Valentinin me ttë birin, Tian, me ttë ciliin kapubliikuar një video tëëmbël.

Thashethemet për ndarje nisën që shttatorin e kaluar kur këngëttarja shkoi për pushime pa Patrisin dhepa të birin Tian.

Por jo vetëm kaq, pak javë më parë uvu re se Tuna ka hequr nga Instagram-i mbiiemrin  Patrisit dhe ka vetëm emrin ee saj.

Dyshimet u shttuan edhe mëshumë kur Tuna shkoi sërish me pushime me djalin në janar, ndërsa Patrisi nuk iishte me tta.

Pas gjithë këttyre theshethemeve dhe dyshiimeve ttë përhapura në media, dyshja nuk ka bërë asgjë për të thënë se “po” janë bashkë.

Megjitthatë këttto lajme mbeten në kuadër të aludimeve, derisa atta të ttregojnë se çfarë pondodh me marrëdhëniien etyre.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Kantautori i njohur shqiptar bëhet baba për herë të parë: Melodia më e bukur e jetës!

Kompozitori i njohur Kledi Bahiti është bërë baba për herë të parë. Ai dhe partnerja e tij janë bërë prindër të një djali që i...

Konkurrenti i ‘PërPuthen’ e thotë hapur: Jam biséksùal dhe…

Një nga djemtë e "Përputhen" ka pranuar në puntatën e sotme se është biséksùal. Bëhet fjalë për Gracianon, i cili e bëri këtë deklàratë...

Tashmë nuk fshíhet më, Adrola Dushi mbéshtet hapur të ‘dashurin’ e saj (VIDEO)

Menjëherë sapo ora shënoi 00:00 ditën e sotme Capital T publikoi albumin e ri “Skulpturë” që me siguri do kthéhet në kryefjalën e stinës...

Mozzik ishte kryefjala e kësaj vere në tregun muzikor!

Për një gjë bíem dakord të gjithë: Mozzik ka qenë kryefjala e kësaj vere, por duket se më e mira akoma nuk ka ardhur. Pas...

Xhensila Myrtezaj do vijë me një bashkëpunim që do na surprízojë të gjithëve

Xhensila Myrtezaj di gjithmonë se si të bëjë për vete shqiptarët me projektet e saj. Disa javë më parë ajo solli një super bashkòpunim me...