Ballina Showbiz Siç nuk jua priste mendja, Fero bëhet super romantik për Arbenitën

Siç nuk jua priste mendja, Fero bëhet super romantik për Arbenitën

Reperi kosovar, Fero dhe modelja bukuroshe, Arbenita janë prej kohësh në një lidhje dashurie.

Ata janë dhe një ndër çiftet më të komentuar të ‘showbiz-it’, të lakuar shpeshherë nga portalet për ndarjen e tyre, megjithatë çifti simpatik ka treguar se janë bashkë dhe shumë të dashuruar.

Si të gjithë çiftet dhe dyshja ditën e djeshme ka festuar Shën Valentinin.

Fero ka vendosur të suprizoje partneren e tij me një buqetë të madhe me lule dhe tollumbace me ngjyra. Ka qenë vetë Arbenita e cila e ka zbuluar dhuratën në ‘Instastory‘ dhe duket shumë e lumtur për gjestin e ëmbël.

Kujtojmë se modelja dhe reperi kanë pohuar herë pas here se ndihen të dashuruar më shumë se asnjëherë tjetër./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Arti në zi! Shuhet ikona e muzikës shqiptare (FOTO)

Mbrëmjen e sotme është ndàrë nga jeta në moshën 83-vjeçare kompozitori i madh, Agim Krajka. Lajmin e ka bërë të ditur djali i tij,...

“E dua dhe pikë!” Melisa spao na paraljmëroi për diçka…

Ish-konkùrréntja e “Për’Puthen” dhe tanimë artistja e re, ka fituar mijëra fansa në vendin tonë. Bukuroshja është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndén më...

“Nuse për shpi”! Ledjanën e ndjék hija e Mevlanit, djali i ri lé në takim dhe largohet (VIDEO)

Ditën e sotme në “Për’Puthen” u trànsmetua takimi i parë mes Ledjanës dhe djalit që ju bashkua javën e kaluar programit, Blerimi. Ata të dy...

Flet motra e Bes Kallakut: Askush nuk e dinte se kush jam, ja si hyra në punë në TV (VIDEO)

Motra e Bes Kallakut, Ana, e cila moderon në televizionin ‘Scan’ ka qenë e ftuar këtë mëngjes në emsionin “Ditë e Re” në Rtv...

Ana u largua nga ‘PërPuthen’ sepse është në lídhje me Fatjonin? Ja faktet (FOTO)

Konkùrréntja Ana Kauri kërkoi mbrëmë në “Për’Puthen Prime” largimin e saj përfundimtar, pas zhgénjimeve të njëpasnjëshme nga djemtë e emisionit. Ai u përbàll me Rinianin,...