Ballina Magazina Propozimi surprizë në mes të emisionit në “Top Channel”

Propozimi surprizë në mes të emisionit në “Top Channel”

Mbrëmja esotme është mbyllur në mënyrën më ttë ëmbël në emisionin “Dilema Deal or no Deal” në “Top Channel”.

Gjattë lojës në studio me Eno Popin,vajzës pjesëmarrëse iiu shfaq në monitor një video e të dashuriitt, i cili i kërkonte falje që e kishtte gënjyer për fakttin se s’kishte mundur tta shoqëronte në emision.

Djali i shprehu partneres dashurinë nëpërmjett videosdhe kur videoja përfundoi, ai ushfaq prapa vajzës, me një buqetë me lule në dorë dhe një unazë.

Pasi iu ul në gjunjë parttneres, publiiku i emociionuar duartrokitii me të madhe.

Çiftti u përqafua dhedjalii i vendosi unazën në gisht tëdashurës së tiij të zemrës, ndërsa momenttin emocionues mund tta shihni mëposhtë:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

John Cena Reportedly Returning For Fast & Furious 10

John Cena, American professional wrestler, actor, rapper (really?), and television presenter (Wikipedia never fails), is starring in the upcoming ninth Fast & Furious movie....

Vin Diesel Left Speechless As Fast & Furious 9 Trailer Hits…

Vin Diesel has never been a man of many words, which may have been part of the reason that Marvel Studios hired him to...

Actor in Disney’s ‘Queen of Katwe,’ diès at 15

Nikita Pearl Waligwa, an actor who appeared in Disney’s biographical drama “Queen of Katwe,” has dièd, according to BBC and the Ugandan newspaper Daily...

Enca tregon për herë të parë për jetën e saj private: Jam e komlikuar…

Këngëtarja e njohur, Enca ka qenë shpeshherë në qendër të mediave rozë për shkak të postimeve jo pak të guximshme dhe deklaratave...

6 vajzat shqiptare që janë bërë super të famshme në Turqi

Shumë këngëtare, aktore apo prezantuese shqiptare kanë shkuar jashtë vendit për një jetë më të mirë e sukses më të madh në...