Ballina Magazina Propozimi surprizë në mes të emisionit në “Top Channel”

Propozimi surprizë në mes të emisionit në “Top Channel”

Mbrëmja esotme është mbyllur në mënyrën më ttë ëmbël në emisionin “Dilema Deal or no Deal” në “Top Channel”.

Gjattë lojës në studio me Eno Popin,vajzës pjesëmarrëse iiu shfaq në monitor një video e të dashuriitt, i cili i kërkonte falje që e kishtte gënjyer për fakttin se s’kishte mundur tta shoqëronte në emision.

Djali i shprehu partneres dashurinë nëpërmjett videosdhe kur videoja përfundoi, ai ushfaq prapa vajzës, me një buqetë me lule në dorë dhe një unazë.

Pasi iu ul në gjunjë parttneres, publiiku i emociionuar duartrokitii me të madhe.

Çiftti u përqafua dhedjalii i vendosi unazën në gisht tëdashurës së tiij të zemrës, ndërsa momenttin emocionues mund tta shihni mëposhtë:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Kantautori i njohur shqiptar bëhet baba për herë të parë: Melodia më e bukur e jetës!

Kompozitori i njohur Kledi Bahiti është bërë baba për herë të parë. Ai dhe partnerja e tij janë bërë prindër të një djali që i...

Konkurrenti i ‘PërPuthen’ e thotë hapur: Jam biséksùal dhe…

Një nga djemtë e "Përputhen" ka pranuar në puntatën e sotme se është biséksùal. Bëhet fjalë për Gracianon, i cili e bëri këtë deklàratë...

Tashmë nuk fshíhet më, Adrola Dushi mbéshtet hapur të ‘dashurin’ e saj (VIDEO)

Menjëherë sapo ora shënoi 00:00 ditën e sotme Capital T publikoi albumin e ri “Skulpturë” që me siguri do kthéhet në kryefjalën e stinës...

Mozzik ishte kryefjala e kësaj vere në tregun muzikor!

Për një gjë bíem dakord të gjithë: Mozzik ka qenë kryefjala e kësaj vere, por duket se më e mira akoma nuk ka ardhur. Pas...

Xhensila Myrtezaj do vijë me një bashkëpunim që do na surprízojë të gjithëve

Xhensila Myrtezaj di gjithmonë se si të bëjë për vete shqiptarët me projektet e saj. Disa javë më parë ajo solli një super bashkòpunim me...