Ballina Showbiz Nuk ka më dyshime, Gigi Hadid konfirmon lidhjen me Zayn Malik

Nuk ka më dyshime, Gigi Hadid konfirmon lidhjen me Zayn Malik

Kohëve të fundit, ata u përfolën shumë për një rikthim tek njëri-tjetri, por asgjë nuk ishte konfirmuar. Bëhet fjalë për modelen Gigi Hadid dhe këngëtarin Zayn Malik.

Mirëpo tani nuk ka më dyshime, pasi Gigi e ka konfirmuar vetë se ajo dhe Zayn janë përsëri bashkë. Modelja ripostoi një foto të Zayn me një emoji me zemra.

Komentet nga adhuruesit e çiftit nuk kanë munguar disa prej të cilëve shpreheshin se dëshironin një foto të Gigi dhe Zayn së bashku.

Pëveç fansave kjo gjë do e ketë bërë shumë të lumtur dhe nënën e modeles pasi ajo e ka treguar hapur simpatinë që ka për Zayn.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

“E dua dhe pikë!” Melisa spao na paraljmëroi për diçka…

Ish-konkùrréntja e “Për’Puthen” dhe tanimë artistja e re, ka fituar mijëra fansa në vendin tonë. Bukuroshja është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndén më...

“Nuse për shpi”! Ledjanën e ndjék hija e Mevlanit, djali i ri lé në takim dhe largohet (VIDEO)

Ditën e sotme në “Për’Puthen” u trànsmetua takimi i parë mes Ledjanës dhe djalit që ju bashkua javën e kaluar programit, Blerimi. Ata të dy...

Flet motra e Bes Kallakut: Askush nuk e dinte se kush jam, ja si hyra në punë në TV (VIDEO)

Motra e Bes Kallakut, Ana, e cila moderon në televizionin ‘Scan’ ka qenë e ftuar këtë mëngjes në emsionin “Ditë e Re” në Rtv...

Ana u largua nga ‘PërPuthen’ sepse është në lídhje me Fatjonin? Ja faktet (FOTO)

Konkùrréntja Ana Kauri kërkoi mbrëmë në “Për’Puthen Prime” largimin e saj përfundimtar, pas zhgénjimeve të njëpasnjëshme nga djemtë e emisionit. Ai u përbàll me Rinianin,...

U arràtis në drejtim të padítur, Gjýkata e Kukësit jep vendimin final për Fjolla Morinën

Fjolla Morina, është rikthýer në bùrg nga Gjýkata e Kukësit, të paktën me letra. Trupi gjýkues ndryshoi sot masën e sigurisë ndýj saj nga “arrést...