Ballina Showbiz Me unazën përrallore, aktorja juaj e fëmijërisë i jep fund beqarisë

Me unazën përrallore, aktorja juaj e fëmijërisë i jep fund beqarisë

Amanda Bynes, aktorja amerikane e njohur për filmat “She’s the man”, “What a girl wants”, i ka dhënë fund beqarisë.

Lajmin e bukur e ka dhënë vet ajo me një postim në ‘Instagram’.

Aktorja ka publikuar një foto ku tregon unazën me diamant të fejesës. Pranë dorës së saj shihet dora e të fejuarit, krah të cilës ka shkruar: “E fejuar më dashurinë e jetës time”.

Ndërsa detajet mbeten të pakta në lidhje me mashkullin misterioz që i ka vjedhur zemrën Bynes./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Arti në zi! Shuhet ikona e muzikës shqiptare (FOTO)

Mbrëmjen e sotme është ndàrë nga jeta në moshën 83-vjeçare kompozitori i madh, Agim Krajka. Lajmin e ka bërë të ditur djali i tij,...

“E dua dhe pikë!” Melisa spao na paraljmëroi për diçka…

Ish-konkùrréntja e “Për’Puthen” dhe tanimë artistja e re, ka fituar mijëra fansa në vendin tonë. Bukuroshja është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndén më...

“Nuse për shpi”! Ledjanën e ndjék hija e Mevlanit, djali i ri lé në takim dhe largohet (VIDEO)

Ditën e sotme në “Për’Puthen” u trànsmetua takimi i parë mes Ledjanës dhe djalit që ju bashkua javën e kaluar programit, Blerimi. Ata të dy...

Flet motra e Bes Kallakut: Askush nuk e dinte se kush jam, ja si hyra në punë në TV (VIDEO)

Motra e Bes Kallakut, Ana, e cila moderon në televizionin ‘Scan’ ka qenë e ftuar këtë mëngjes në emsionin “Ditë e Re” në Rtv...

Ana u largua nga ‘PërPuthen’ sepse është në lídhje me Fatjonin? Ja faktet (FOTO)

Konkùrréntja Ana Kauri kërkoi mbrëmë në “Për’Puthen Prime” largimin e saj përfundimtar, pas zhgénjimeve të njëpasnjëshme nga djemtë e emisionit. Ai u përbàll me Rinianin,...