Ballina Showbiz Lum Elita për Gjikon, reperi bën tatuazhin domethënës

Lum Elita për Gjikon, reperi bën tatuazhin domethënës

Elita Rudi dhe reperi Gjiko me rastin e Shën Valentinit kanë udhëtuar drejt Veronës në Itali, ku kanë realizuar një foto shumë të bukur, të cilën e kanë ribërë dhe njëherë pas dy vitesh, por kësaj rradhe të shoqëruar nga vogëlushi i tyre Zëri.

Në të njëjtin vend ku kishin shkrepur pozën e dy viteve më parë, Gjiko dhe Elita realizuan një tjetër foto ku përfshinë edhe të birin.

Në këtë Shën Valentin, Gjiko i ka bërë një dhuratë shumë të bukur Elitës dhe Zërit duke realizuar një tatuazh, i cili i dedikohet familjes së tij.

Gjiko, Elita dhe Zëri të kapur përdore është figura që Gjiko ka zgjedhur ta përjetësojë në lëkurën e tij, për të kujtuar gjithmonë ditët më të ëmbla në Verona me personat e tij të zemrës./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Arti në zi! Shuhet ikona e muzikës shqiptare (FOTO)

Mbrëmjen e sotme është ndàrë nga jeta në moshën 83-vjeçare kompozitori i madh, Agim Krajka. Lajmin e ka bërë të ditur djali i tij,...

“E dua dhe pikë!” Melisa spao na paraljmëroi për diçka…

Ish-konkùrréntja e “Për’Puthen” dhe tanimë artistja e re, ka fituar mijëra fansa në vendin tonë. Bukuroshja është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndén më...

“Nuse për shpi”! Ledjanën e ndjék hija e Mevlanit, djali i ri lé në takim dhe largohet (VIDEO)

Ditën e sotme në “Për’Puthen” u trànsmetua takimi i parë mes Ledjanës dhe djalit që ju bashkua javën e kaluar programit, Blerimi. Ata të dy...

Flet motra e Bes Kallakut: Askush nuk e dinte se kush jam, ja si hyra në punë në TV (VIDEO)

Motra e Bes Kallakut, Ana, e cila moderon në televizionin ‘Scan’ ka qenë e ftuar këtë mëngjes në emsionin “Ditë e Re” në Rtv...

Ana u largua nga ‘PërPuthen’ sepse është në lídhje me Fatjonin? Ja faktet (FOTO)

Konkùrréntja Ana Kauri kërkoi mbrëmë në “Për’Puthen Prime” largimin e saj përfundimtar, pas zhgénjimeve të njëpasnjëshme nga djemtë e emisionit. Ai u përbàll me Rinianin,...