Ballina Magazina Lajm i ëmbël: Yllka Kuqi po bëhet nënë për herë të parë

Lajm i ëmbël: Yllka Kuqi po bëhet nënë për herë të parë

Yllka po bëhet nënë për herë të parë dhe s’ka mundur dot ta mbajë më gjatë vetëm për vete gëzimin.

Në llogariinë e saj në Instagram, këngëtarja morii të gjithë vëmendjen me një pozë me barkun e rrumbullakosur, mbii të cilin parttneri kiishte mbështetur kokën e tij.

“Dashni”- shkruante Yllka krahas fotos që morii qiindra komentte urimi.

View this post on Instagram

Dashni ❤️❤️❤️

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on

Megjithatë, këngëtarja nuk e ka zbuluar ennde në cilin muajj të pritjes së ëmbël është tani dhe ç’gjini ka bebushii qëdo ttë sjellë së shpejttiii nëjetë.

 Lajmet për shtatzëninë ekëngëtares u përhapën që në muajiin tettor të vitit që lamë pas, megjithattë Yllka vendosi takonfirmonte vettëm sot pritttjene ëmbël.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

John Cena Reportedly Returning For Fast & Furious 10

John Cena, American professional wrestler, actor, rapper (really?), and television presenter (Wikipedia never fails), is starring in the upcoming ninth Fast & Furious movie....

Vin Diesel Left Speechless As Fast & Furious 9 Trailer Hits…

Vin Diesel has never been a man of many words, which may have been part of the reason that Marvel Studios hired him to...

Actor in Disney’s ‘Queen of Katwe,’ diès at 15

Nikita Pearl Waligwa, an actor who appeared in Disney’s biographical drama “Queen of Katwe,” has dièd, according to BBC and the Ugandan newspaper Daily...

Enca tregon për herë të parë për jetën e saj private: Jam e komlikuar…

Këngëtarja e njohur, Enca ka qenë shpeshherë në qendër të mediave rozë për shkak të postimeve jo pak të guximshme dhe deklaratave...

6 vajzat shqiptare që janë bërë super të famshme në Turqi

Shumë këngëtare, aktore apo prezantuese shqiptare kanë shkuar jashtë vendit për një jetë më të mirë e sukses më të madh në...