Ballina Magazina Lajm i ëmbël: Yllka Kuqi po bëhet nënë për herë të parë

Lajm i ëmbël: Yllka Kuqi po bëhet nënë për herë të parë

Yllka po bëhet nënë për herë të parë dhe s’ka mundur dot ta mbajë më gjatë vetëm për vete gëzimin.

Në llogariinë e saj në Instagram, këngëtarja morii të gjithë vëmendjen me një pozë me barkun e rrumbullakosur, mbii të cilin parttneri kiishte mbështetur kokën e tij.

“Dashni”- shkruante Yllka krahas fotos që morii qiindra komentte urimi.

View this post on Instagram

Dashni ❤️❤️❤️

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on

Megjithatë, këngëtarja nuk e ka zbuluar ennde në cilin muajj të pritjes së ëmbël është tani dhe ç’gjini ka bebushii qëdo ttë sjellë së shpejttiii nëjetë.

 Lajmet për shtatzëninë ekëngëtares u përhapën që në muajiin tettor të vitit që lamë pas, megjithattë Yllka vendosi takonfirmonte vettëm sot pritttjene ëmbël.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

“Këtë nuk ma héq dot askush”, Për çfarë e ka fjalën Tayna?

Tayna është padiskutim një prej repereve më të mira shqiptare dhe shumë e dashur nga publiku. Ajo është komentuar shumë në faqet rozë për jetën...

Kantautori i njohur shqiptar bëhet baba për herë të parë: Melodia më e bukur e jetës!

Kompozitori i njohur Kledi Bahiti është bërë baba për herë të parë. Ai dhe partnerja e tij janë bërë prindër të një djali që i...

Konkurrenti i ‘PërPuthen’ e thotë hapur: Jam biséksùal dhe…

Një nga djemtë e "Përputhen" ka pranuar në puntatën e sotme se është biséksùal. Bëhet fjalë për Gracianon, i cili e bëri këtë deklàratë...

Tashmë nuk fshíhet më, Adrola Dushi mbéshtet hapur të ‘dashurin’ e saj (VIDEO)

Menjëherë sapo ora shënoi 00:00 ditën e sotme Capital T publikoi albumin e ri “Skulpturë” që me siguri do kthéhet në kryefjalën e stinës...

Mozzik ishte kryefjala e kësaj vere në tregun muzikor!

Për një gjë bíem dakord të gjithë: Mozzik ka qenë kryefjala e kësaj vere, por duket se më e mira akoma nuk ka ardhur. Pas...