Ballina Magazina Kylie Jenner bën ndryshimin që do ta donin të gjitha vajzat!

Kylie Jenner bën ndryshimin që do ta donin të gjitha vajzat!

Diitën e djeshme Kylie Jenner tregoiise kiishttte bërë një ndryshim rrënjësor sa ii përkett look-ut të saj!

Ajo u shfaq me flokëtt e shkurtër duke ttthënë se ishte vendiimi i parukierit të saj dhe jo i veti për të prerë flokët!

Por sot Kylie është rikthyer në origjinë me flokëtt esaj ttë gjatë, ndërsa tregoii look-un e ri.

Madje ajo jo vettëm që ka kthyer flokëtt e gjattë, por ka ndryshuaredhe ngjyrën e ttyre, duke hequr dorë nga flokët e zinj.

Në një foto të publiikuar në Instastory, ajo shfaqet me flokëtt mee fiije në një ngjyrë më të hapur gati nëlajthi.

Nuk e diimë nëse ky ka qenë look-u ii Shën Valentiniit përbukuroshen 22-vjeçare e ciila epriiti siingle këtë 14shkurt.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Konkurrenti i ‘PërPuthen’ e thotë hapur: Jam biséksùal dhe…

Një nga djemtë e "Përputhen" ka pranuar në puntatën e sotme se është biséksùal. Bëhet fjalë për Gracianon, i cili e bëri këtë deklàratë...

Tashmë nuk fshíhet më, Adrola Dushi mbéshtet hapur të ‘dashurin’ e saj (VIDEO)

Menjëherë sapo ora shënoi 00:00 ditën e sotme Capital T publikoi albumin e ri “Skulpturë” që me siguri do kthéhet në kryefjalën e stinës...

Mozzik ishte kryefjala e kësaj vere në tregun muzikor!

Për një gjë bíem dakord të gjithë: Mozzik ka qenë kryefjala e kësaj vere, por duket se më e mira akoma nuk ka ardhur. Pas...

Xhensila Myrtezaj do vijë me një bashkëpunim që do na surprízojë të gjithëve

Xhensila Myrtezaj di gjithmonë se si të bëjë për vete shqiptarët me projektet e saj. Disa javë më parë ajo solli një super bashkòpunim me...

Capital T rikthéhet në Instagram, këtë herë dha një lajm të madh

Pasi ishte prej ditësh kryefjala e mediave dhe emri i tij është lakuar goxha nga publiku shqiptar, reperi Capital T mori sërish vëmendjen me...