Ballina Magazina Kylie Jenner bën ndryshimin që do ta donin të gjitha vajzat!

Kylie Jenner bën ndryshimin që do ta donin të gjitha vajzat!

Diitën e djeshme Kylie Jenner tregoiise kiishttte bërë një ndryshim rrënjësor sa ii përkett look-ut të saj!

Ajo u shfaq me flokëtt e shkurtër duke ttthënë se ishte vendiimi i parukierit të saj dhe jo i veti për të prerë flokët!

Por sot Kylie është rikthyer në origjinë me flokëtt esaj ttë gjatë, ndërsa tregoii look-un e ri.

Madje ajo jo vettëm që ka kthyer flokëtt e gjattë, por ka ndryshuaredhe ngjyrën e ttyre, duke hequr dorë nga flokët e zinj.

Në një foto të publiikuar në Instastory, ajo shfaqet me flokëtt mee fiije në një ngjyrë më të hapur gati nëlajthi.

Nuk e diimë nëse ky ka qenë look-u ii Shën Valentiniit përbukuroshen 22-vjeçare e ciila epriiti siingle këtë 14shkurt.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

John Cena Reportedly Returning For Fast & Furious 10

John Cena, American professional wrestler, actor, rapper (really?), and television presenter (Wikipedia never fails), is starring in the upcoming ninth Fast & Furious movie....

Vin Diesel Left Speechless As Fast & Furious 9 Trailer Hits…

Vin Diesel has never been a man of many words, which may have been part of the reason that Marvel Studios hired him to...

Actor in Disney’s ‘Queen of Katwe,’ diès at 15

Nikita Pearl Waligwa, an actor who appeared in Disney’s biographical drama “Queen of Katwe,” has dièd, according to BBC and the Ugandan newspaper Daily...

Enca tregon për herë të parë për jetën e saj private: Jam e komlikuar…

Këngëtarja e njohur, Enca ka qenë shpeshherë në qendër të mediave rozë për shkak të postimeve jo pak të guximshme dhe deklaratave...

6 vajzat shqiptare që janë bërë super të famshme në Turqi

Shumë këngëtare, aktore apo prezantuese shqiptare kanë shkuar jashtë vendit për një jetë më të mirë e sukses më të madh në...