Ballina Magazina Gjiko realizon tatuazh të ri dedikuar familjes së tij

Gjiko realizon tatuazh të ri dedikuar familjes së tij

Gjiko vedosi që pikërisht në ditën e Shën Valentinit të realizojë një tatuazh, dedikuar familjes së tij.

Reperii ngaPeja ndau me ndjekësit në InstaStory diisa iimazhe gjatë kohës sa po realiizonte tattuazhin ettij në këmbë.

Më vonë, ai prezantoi tërësiisht ttatuazhin, icili duket tttë jetë një vizatim i animuar ii tre anëttarëve të familjes së tiij: Gjiiko, Elita dhe djali ityre i vogël, Zëri.

Tatuazhi është pëlqyer nga fansatt e ttij, duke e ciilësuar si një portret shumë të veçantë të familjes.

Po në diittën e Shën Valentinit, çiftti Gjiko dhe Elita ndanë mefansat e ttyre një fottografii shumë ttë ëmbël, ku shfaqeshin duke ii dhënë puthje njëri-tjetriit, tteksa mbaniin në krah djaliin e ttyre. 

View this post on Instagram

Happy Valentine’s day ♥️!

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

“Këtë nuk ma héq dot askush”, Për çfarë e ka fjalën Tayna?

Tayna është padiskutim një prej repereve më të mira shqiptare dhe shumë e dashur nga publiku. Ajo është komentuar shumë në faqet rozë për jetën...

Kantautori i njohur shqiptar bëhet baba për herë të parë: Melodia më e bukur e jetës!

Kompozitori i njohur Kledi Bahiti është bërë baba për herë të parë. Ai dhe partnerja e tij janë bërë prindër të një djali që i...

Konkurrenti i ‘PërPuthen’ e thotë hapur: Jam biséksùal dhe…

Një nga djemtë e "Përputhen" ka pranuar në puntatën e sotme se është biséksùal. Bëhet fjalë për Gracianon, i cili e bëri këtë deklàratë...

Tashmë nuk fshíhet më, Adrola Dushi mbéshtet hapur të ‘dashurin’ e saj (VIDEO)

Menjëherë sapo ora shënoi 00:00 ditën e sotme Capital T publikoi albumin e ri “Skulpturë” që me siguri do kthéhet në kryefjalën e stinës...

Mozzik ishte kryefjala e kësaj vere në tregun muzikor!

Për një gjë bíem dakord të gjithë: Mozzik ka qenë kryefjala e kësaj vere, por duket se më e mira akoma nuk ka ardhur. Pas...