Ballina Magazina Gjiko realizon tatuazh të ri dedikuar familjes së tij

Gjiko realizon tatuazh të ri dedikuar familjes së tij

Gjiko vedosi që pikërisht në ditën e Shën Valentinit të realizojë një tatuazh, dedikuar familjes së tij.

Reperii ngaPeja ndau me ndjekësit në InstaStory diisa iimazhe gjatë kohës sa po realiizonte tattuazhin ettij në këmbë.

Më vonë, ai prezantoi tërësiisht ttatuazhin, icili duket tttë jetë një vizatim i animuar ii tre anëttarëve të familjes së tiij: Gjiiko, Elita dhe djali ityre i vogël, Zëri.

Tatuazhi është pëlqyer nga fansatt e ttij, duke e ciilësuar si një portret shumë të veçantë të familjes.

Po në diittën e Shën Valentinit, çiftti Gjiko dhe Elita ndanë mefansat e ttyre një fottografii shumë ttë ëmbël, ku shfaqeshin duke ii dhënë puthje njëri-tjetriit, tteksa mbaniin në krah djaliin e ttyre. 

View this post on Instagram

Happy Valentine’s day ♥️!

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

John Cena Reportedly Returning For Fast & Furious 10

John Cena, American professional wrestler, actor, rapper (really?), and television presenter (Wikipedia never fails), is starring in the upcoming ninth Fast & Furious movie....

Vin Diesel Left Speechless As Fast & Furious 9 Trailer Hits…

Vin Diesel has never been a man of many words, which may have been part of the reason that Marvel Studios hired him to...

Actor in Disney’s ‘Queen of Katwe,’ diès at 15

Nikita Pearl Waligwa, an actor who appeared in Disney’s biographical drama “Queen of Katwe,” has dièd, according to BBC and the Ugandan newspaper Daily...

Enca tregon për herë të parë për jetën e saj private: Jam e komlikuar…

Këngëtarja e njohur, Enca ka qenë shpeshherë në qendër të mediave rozë për shkak të postimeve jo pak të guximshme dhe deklaratave...

6 vajzat shqiptare që janë bërë super të famshme në Turqi

Shumë këngëtare, aktore apo prezantuese shqiptare kanë shkuar jashtë vendit për një jetë më të mirë e sukses më të madh në...