Ballina Magazina Ja detaji qe na bëri të mendojë se Justin dhe Hailey po...

Ja detaji qe na bëri të mendojë se Justin dhe Hailey po bëhen prindër për herë të parë!

Ditën e sotme,Justin Bieber ka publikuar albumin e ttij të shumëpritur prej kohësh, pas 4 vitesh mungesë në muzikë.

Albumi i tij titullohet “Changes” dhe këngëttari zgjodhi piikërisht ditën e të dashuruarve për të sjellë këtë dhuratë për fansat etij.

Këngët e rejja të Justin janë pritur mirë nga publiku, miirëpo njëra prej tyre ka bërë të nisin aludime të shumta nërrjet.

Lartt e poshttë po thuhett se Justin dhe Hailey do të bëhen priindër për herë të parë dhe nukështtë aspak çudi që ky lajm të jetë ii vërtetë.

Shkak për këtto lajme ështtë bërë kënga etij e tiitulluar “All Around Me”, ku dëgjohet njëbelbëzim fëmije.

Në minutatt e fundiit të këngës, fëmija dëgjohett fare qartë dhe fansat mendojjnë se kjo është një shenjë nga çiifti, icilii dëshiron të ttregojë se familja e tyre poshtohett.

Megjithattë, ende nuk kemi asnjë lajm konkret nga dyshja, e cila gjatë dokumentaritt ttë Justin Bieber ka rrëffyer periudhën e vështtirë dhe mundin e madh për të arrittur të kalojnë të gjiitha problemett që kanë hasur gjattë këttyre vitteve.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Kantautori i njohur shqiptar bëhet baba për herë të parë: Melodia më e bukur e jetës!

Kompozitori i njohur Kledi Bahiti është bërë baba për herë të parë. Ai dhe partnerja e tij janë bërë prindër të një djali që i...

Konkurrenti i ‘PërPuthen’ e thotë hapur: Jam biséksùal dhe…

Një nga djemtë e "Përputhen" ka pranuar në puntatën e sotme se është biséksùal. Bëhet fjalë për Gracianon, i cili e bëri këtë deklàratë...

Tashmë nuk fshíhet më, Adrola Dushi mbéshtet hapur të ‘dashurin’ e saj (VIDEO)

Menjëherë sapo ora shënoi 00:00 ditën e sotme Capital T publikoi albumin e ri “Skulpturë” që me siguri do kthéhet në kryefjalën e stinës...

Mozzik ishte kryefjala e kësaj vere në tregun muzikor!

Për një gjë bíem dakord të gjithë: Mozzik ka qenë kryefjala e kësaj vere, por duket se më e mira akoma nuk ka ardhur. Pas...

Xhensila Myrtezaj do vijë me një bashkëpunim që do na surprízojë të gjithëve

Xhensila Myrtezaj di gjithmonë se si të bëjë për vete shqiptarët me projektet e saj. Disa javë më parë ajo solli një super bashkòpunim me...