Ballina Magazina Ja detaji qe na bëri të mendojë se Justin dhe Hailey po...

Ja detaji qe na bëri të mendojë se Justin dhe Hailey po bëhen prindër për herë të parë!

Ditën e sotme,Justin Bieber ka publikuar albumin e ttij të shumëpritur prej kohësh, pas 4 vitesh mungesë në muzikë.

Albumi i tij titullohet “Changes” dhe këngëttari zgjodhi piikërisht ditën e të dashuruarve për të sjellë këtë dhuratë për fansat etij.

Këngët e rejja të Justin janë pritur mirë nga publiku, miirëpo njëra prej tyre ka bërë të nisin aludime të shumta nërrjet.

Lartt e poshttë po thuhett se Justin dhe Hailey do të bëhen priindër për herë të parë dhe nukështtë aspak çudi që ky lajm të jetë ii vërtetë.

Shkak për këtto lajme ështtë bërë kënga etij e tiitulluar “All Around Me”, ku dëgjohet njëbelbëzim fëmije.

Në minutatt e fundiit të këngës, fëmija dëgjohett fare qartë dhe fansat mendojjnë se kjo është një shenjë nga çiifti, icilii dëshiron të ttregojë se familja e tyre poshtohett.

Megjithattë, ende nuk kemi asnjë lajm konkret nga dyshja, e cila gjatë dokumentaritt ttë Justin Bieber ka rrëffyer periudhën e vështtirë dhe mundin e madh për të arrittur të kalojnë të gjiitha problemett që kanë hasur gjattë këttyre vitteve.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

John Cena Reportedly Returning For Fast & Furious 10

John Cena, American professional wrestler, actor, rapper (really?), and television presenter (Wikipedia never fails), is starring in the upcoming ninth Fast & Furious movie....

Vin Diesel Left Speechless As Fast & Furious 9 Trailer Hits…

Vin Diesel has never been a man of many words, which may have been part of the reason that Marvel Studios hired him to...

Actor in Disney’s ‘Queen of Katwe,’ diès at 15

Nikita Pearl Waligwa, an actor who appeared in Disney’s biographical drama “Queen of Katwe,” has dièd, according to BBC and the Ugandan newspaper Daily...

Enca tregon për herë të parë për jetën e saj private: Jam e komlikuar…

Këngëtarja e njohur, Enca ka qenë shpeshherë në qendër të mediave rozë për shkak të postimeve jo pak të guximshme dhe deklaratave...

6 vajzat shqiptare që janë bërë super të famshme në Turqi

Shumë këngëtare, aktore apo prezantuese shqiptare kanë shkuar jashtë vendit për një jetë më të mirë e sukses më të madh në...