Ballina Magazina Dafina dhe Dj Geek nuk mund të dukeshin më bukur se në...

Dafina dhe Dj Geek nuk mund të dukeshin më bukur se në këtë foto

Pak ditë më parë Dafina Zeqiri pranoi me anë të disa videove të publikuara në llogarinë e saj në ‘Instagram’ se është në një lidhje dashurie me Dj Geek. Pas këtij momenti duket se dyshja ka vendosur të mos fshehë asgjë rreth raportit të tyre. Në ditën e  të dashuruarve ka qenë Geek, ai i cili ka publikuar një foto duke përqafuar Dafinën.

Të dy të qeshur në krahët e njëri-tjetrit duken më të dashuruar se kurrë. Kjo foto nuk i ka shpëtuar syrit të mediave, ndërsa nuk kanë munguar dhe komentet e ëmbla nga fansat e tyre.

Kujtojmë se vetëm pak ditë më parë Zeqiri solli projektin e saj më të fundit muzikor, të quajtur ‘Merri krejt’, në realizimin e të cilit duket se ka pasur në krah dhe të dashurin e saj./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

“E dua dhe pikë!” Melisa spao na paraljmëroi për diçka…

Ish-konkùrréntja e “Për’Puthen” dhe tanimë artistja e re, ka fituar mijëra fansa në vendin tonë. Bukuroshja është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndén më...

“Nuse për shpi”! Ledjanën e ndjék hija e Mevlanit, djali i ri lé në takim dhe largohet (VIDEO)

Ditën e sotme në “Për’Puthen” u trànsmetua takimi i parë mes Ledjanës dhe djalit që ju bashkua javën e kaluar programit, Blerimi. Ata të dy...

Flet motra e Bes Kallakut: Askush nuk e dinte se kush jam, ja si hyra në punë në TV (VIDEO)

Motra e Bes Kallakut, Ana, e cila moderon në televizionin ‘Scan’ ka qenë e ftuar këtë mëngjes në emsionin “Ditë e Re” në Rtv...

Ana u largua nga ‘PërPuthen’ sepse është në lídhje me Fatjonin? Ja faktet (FOTO)

Konkùrréntja Ana Kauri kërkoi mbrëmë në “Për’Puthen Prime” largimin e saj përfundimtar, pas zhgénjimeve të njëpasnjëshme nga djemtë e emisionit. Ai u përbàll me Rinianin,...

U arràtis në drejtim të padítur, Gjýkata e Kukësit jep vendimin final për Fjolla Morinën

Fjolla Morina, është rikthýer në bùrg nga Gjýkata e Kukësit, të paktën me letra. Trupi gjýkues ndryshoi sot masën e sigurisë ndýj saj nga “arrést...